У столиці активно працюють евакуатори: як швидко повернути авто

У столиці активно працюють евакуатори: як швидко повернути авто

Інспекція з паркування продовжує працювати у штатному режимі навіть під час карантину.

Аби уникнути скупчення людей, пункти видачі автомобілів забезпечують дотримання дистанції, запускаючи по одній особі. Інспекція з паркування закликає усіх водіїв використовувати мобільний додаток у новій версії від Kyiv Smart City, який дасть можливість значно швидше проходити процедуру отримання евакуйованих автомобілів зі штрафмайданчика. У період карантину правила ніхто не відміняв, тож дотримуймося ПДР!

На жаль, у Києві спостерігається сумна статистика смертності пішоходів через порушення водіями ПДР. Про це повідомляє начальник Інспекції з паркування КМДА Дмитро Рахматуллін.

– У зв'язку з цим, Інспекція з паркування особливо ретельно відпрацьовує пішохідні переходи, пише Рахматуллін.– Згідно з КУпАП, паркування на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків передбачає обов'язкову евакуацію транспортного засобу. По факту порушення авто евакуюється інспектором з паркування на один зі штрафмайданчиків ГУНП, яке вимагає обов'язкову присутність водія для складання заяви щодо отримання авто зі штрафмайданчика.

З ініціативи Інспекції з паркування було розроблено мобільний додаток, за допомогою якого водії можуть прискорити процедуру отримання авто. Цей мобільний додаток працює з ресурсом Міністерства юстиції (ГСЦ НАІС), який днями деякий час був недоступним для роботи. У зв'язку з цим чимало водіїв не могли ефективно скористатися сервісом Kyiv Smart City в розділі «евакуація». Використовуючи мобільний додаток Kyiv Smart City, у Інспекції з паркування немає необхідності примушувати вас стояти в черзі: перед містом Ви вже виконали всі зобов’язання!

Ви стоїте в черзі, щоб написати заяву на отримання ТЗ згідно вимог ГУНП. Щодо ресурсів Міністерства юстиції (ГСЦ НАІС): коректність їх роботи не підконтрольна нам.

Наразі система вже працює і ви можете скористатися мобільним додатком, щоб швидко пройти процедуру отримання ТЗ. Але написати заяву в ГУНП все-таки доведеться.

Для уникнення контактів з іншими людьми в черзі (аби написати заяву) повинні запускати по одній людині, як це і здійснюється в «Єдиних вікнах», за адресами: Дніпровська набережна, 19-б; Народного Ополчення, 9; Голосіївський проспект, 42.