Не більше 5 товарів: мережа супермаркетів у Києві встановила обмеження

Не більше 5 товарів: мережа супермаркетів у Києві встановила обмеження

Мережа супермаркетів «АТБ» з 18 березня встановила норми продажу товарів в одні руки.

Причиною таких нововведень стали спекулятивні новини та жарти у соцмережах, мовляв, «усі продукти першої необхідності закінчаться». Запасливі люди створюють величезну паніку, черги з тиснявою, чим можуть спровокувати брак продуктів першої необхідності у деяких магазинах.

– З метою забезпечення можливості населення придбати усі необхідні товари з 18.03.2020 вводиться обмеження на продаж товару: Весь товар в кількості до 5 шт/кг в одні руки, – така інформація розміщена на вході та виході у кожному супермаркеті мережі «АТБ».

Журналісти «Вечірнього Києва» вирішили навмисно придбати шість шоколадних батончиків. Касир більше 5 товарів справді не пробив, але запропонував шостий батончик оплатити окремим чеком.

До речі, на кількість продуктів першої необхідності у магазинах достатня: на полицях є крупи, олія, консервації, хліб, печиво, цукерки. Паперові рушники, туалетний папір, сухі та вологі серветки теж в наявності.

У корзинах покупців теж немає стратегічного запасу продуктів на рік. Кожен виважено обирав саме те, що йому необхідно найближчим часом.

До речі, касирам магазину видають 6 масок на зміну. «АТБ» замовляли в спеціальному цеху, бо в продажі масок немає.