У столиці посилили догляд за особливою категорією літніх людей

У столиці посилили догляд за особливою категорією літніх людей

Із початку введення обмежувальних заходів у столиці, соціальні працівники відвідали 4 598 самотніх осіб похилого віку та паліативних хворих, які перебувають вдома, та забезпечили їх продуктами, ліками, яких вони потребують на постійній основі, а також засобами гігієни.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, інформує пресслужба столичної адміністрації.

– Ми розуміємо, що категорія населення віку 60+ є найбільш вразливою перед новим коронавірусом COVID-19. Саме тому ми організували посилену доставку продуктів та необхідних засобів для таких осіб, щоб максимально обмежити їх контакти з іншими людьми. Станом на 17 березня, понад 4,5 тисячі людей забезпечені усім необхідним, – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що такої допомоги в столиці потребують 12 тисяч осіб. Найближчими днями всі вони будуть забезпечені необхідними речами. Департамент соціальної політики посилює контроль за цими категоріями населення. Усі соціальні працівники проінструктовані щодо запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції Covid-19 та дотримання правил респіраторної гігієни і протиепідемічних заходів.

Зокрема, всі 4598 осіб забезпечені сухим пайком, гарячим харчуванням – 1 797 осіб, які цього потребують, необхідними ліками та санітарно-гігієнічними засобами – 2 077 осіб.