«Нікого не підпускаю»: народний депутат захворів на коронавірус

«Нікого не підпускаю»: народний депутат захворів на коронавірус

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат. Мова йде про члена депутатської групи «Довіра» Сергія Шахова.

- Наразі проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції, - йдеться в повідомленні.

У МОЗ зазначили, що відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, хворих з коронавірусною інфекцією при легкому перебігу хвороби можна лікувати амбулаторно. У разі необхідності пацієнта буде госпіталізовано. 

Медичні працівники проведуть усю необхідну роботу з людьми, які контактували з Сергієм Шаховим.  

Відзначається, що парламентар на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня 2020 року був відсутній.

Сам Сергій Шахов опублікував на своїй сторінці у Facebook відеозвернення, у якому розповів, що «почалося все з температури» та закликав громадян не панікувати.

– Не таке вже й страшне захворювання… Сиджу дома на карантині, нікого до себе не підпускаю. Можна мекнуть 50 грам, але я не п’ю. Лікуюсь, як мене мама та бабуся лікували: лимон, малина… Сьогодні вже температура впала, - сказав народний депутат, пообіцявши кожен день доповідати про те, як протікає хвороба.

За інформацією ЗМІ Сергій Шахов мешкає під Києвом в котеджному містечку, що в Обухівському районі. Нещодавно він начебто повернувся із Франції, де відпочивав на гірськолижному курорті.           

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у Київській області вводиться надзвичайна ситуація.