Київщина самоізолюється: в області вводиться надзвичайна ситуація

Київщина самоізолюється: в області вводиться надзвичайна ситуація

На території Київської області тимчасово вводиться режим надзвичайної ситуації.

Відповідне рішення Київської обласної держадміністрації затвердив на сьогоднішньому засіданні Кабмін.

Цьому передувало засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КОДА.

 - Проаналізувавши епідемічну ситуацію на території Київськоїобласті, спричинену вірусом COVID-19, вирішили класифікувати її як «Медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня». Та тимчасово ввести на території Київської області режим надзвичайної ситуації, - повідомляє пресслужба Київської обласної держадміністрації.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін закликав «дотримуватися правил безпеки та зберігати спокій».  

На засіданні Кабміну голова МВС Арсен Аваков повідомив, що сьогодні, завтра буде прийнято рішення про введення надзвичайного стану у Києві.   

Нагадаємо захворювання на коронавірус діагностовано у мешканця Київщини, який повернувся з-за кордону. Чоловікові стало зле і він звернувся по допомогу до столичної клініки.

Там у нього взяли аналізи, які доставили у центральну вірусологічну лабораторію Центру громадського здоров’я МОЗ України, де й підтвердився факт наявності коронавірусу.

На цей час пацієнт перебуває на самоізоляції. Над ним встановлений медико-санітарний нагляд. Його близькі також перебувають на самоізоляції.

До речі, не дивлячись на рішення про припинення приміських, міжміських та міжобласних перевезень, маршрутки з Київської області, зокрема з міста Вишневе, до столиці сьогодні курсували.

Станом на ранок 18 березня в Україні було лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних.