Ранок карантинного дня у Києві: всі їдуть без масок

Ранок карантинного дня у Києві: всі їдуть без масок

Сьогодні у столиці почав діяти суворий карантин: згідно з рішенням КМДА, у наземний комунальний транспорт не пускають без масок і обмежують кількість пасажирів у салонах до 10 осіб.

Що ж насправді відбувається у місті? Вже о 6:45 у тролейбус № 18 сідали пасажири на зупинці «Куренівський ринок» без захисних масок і їх ніхто не зупиняв. Та й не міг зупинити…

О 8:30 кореспондент «Вечірнього Києва» досліджував ситуацію на величезному пересадковому вузлі на Лук’янівці. Метро було, звичайно ж, зачинене. Проте небагато пасажирів на зупинці тролейбусів № 18, 6, 33, 19 а також № 28 чекали  на комунальний транспорт. І також практично всі – без засобів захисту органів дихання. Маршрутки набирали у салони пасажирів у будь-якому «спорядженні» (дивись фото).

Лук’янівський  ринок, попри заборону, частково працював. І продавці на наші фотодослідження дивилися дуже косо.

У центрі міста – на вулицях Січових Стрільців, Ярославовому Валу, Володимирській більшість кафе зачинені на вхід, а клієнтам виносять замовлення на вулицю. Людей у центрі не багато і вони переміщаються пішки або на велосипедах.

Інша картина на околицях міста. За спостереженнями наших кореспондентів, з Теремків до Троєщини курсують вщент забиті пасажирами без масок маршрутки. Їм доведеться сьогодні вранці довго пробиватися крізь вранішні затори по забитих транспортом  мостах через Дніпро. Багато транспорту на Великій окружній дорозі. Але на кінцевих зупинках стоять спец автобуси «Укрексімбанку», й інших закладів та фірм, які підбирають своїх працівників, аби ті не їхали громадським транспортом на роботу.

Фото Андрія ГРИЦЕНКА, «Вечірній Київ»