Півтори години у заповненому салоні: кияни скаржаться на ранкові автобуси

Півтори години у заповненому салоні: кияни скаржаться на ранкові автобуси

Відучора, 17 березня, київський метрополітен перестав працювати через заходи із непоширення коронавірусу. Це стало справжньою проблемою для киян, які працюють не з дому, а мають зранку їхати на роботу – у лікарні, аптеки, магазини...

Киянка Наталія розповіла «Вечірньому Києву», що сьогодні діставалася на роботу автобусом № 118, який з'єднує лівий і правий береги Києва.

Жінка зазначила, що люди на зупинці на Лісовому масиві чекали автобуса з шостої ранку. У результаті утворився величезний натовп і, коли автобус прибув, всі пасажири ввалилися у салон. Наталію туди буквально «заніс» натовп.

– Всю поїздку з Чернігівської до бульвару Шевченка – а це півтори години! – їхала затиснута з усіх сторін, навіть квиток на оплату не могла витягти. Насилу вивернулась і дістала телефон для фото-підтвердження, – пояснила Наталія.

Салон був вщент заповнений, а людей у масці – обмаль. І це попри те, що вчора влада постановила, що у кожному рухомому складі має бути не більше 10 пасажирів. І кожен із пасажирів має бути обов'язково у медичній масці.