Як зробити доставку їжі безпечною: поради від Супрун

Як зробити доставку їжі безпечною: поради від Супрун

У середу, 18 березня, у Києві закривають всі громадські заклади, за винятком продуктових і господарських магазинів та аптек. 

Послуги з доставки будуть як ніколи користуватися величезним попитом. Однак навіть тут потрібно бути обачним. Як зробити доставку безпечною для всіх, розповіла на своїй сторінці у Facebook колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Про що варто подбати:

•  Людям, що доставляють їжу, варто залишати її біля дверей, а не заносити безпосередньо у квартиру чи будинок або передавати прямо в руки.

•  Користуйтеся безготівковими формами оплати якомога більше, аби зменшити контакт із грошима.

•  Компаніям, що займаються доставкою, треба забезпечити своїх співробітників спиртовмісними антисептиками у достатній кількості.

•  Якщо ви отримуєте доставку, обов’язково опісля того, як взяли пакунок, ретельно помийте руки. Після відкриття пакунку також. Тобто це варто робити після кожного контакту. Якщо це їжа, не забувайте помити ретельно руки перед її споживанням.

Ще раз нагадуємо, що досвід боротьби SARS-CoV та MERS-CoV свідчить про те, що люди не можуть заразитися вірусом через їжу, – підсумовує Супрун.