Карантин у Києві: переповнені маршрутки і помиті зупинки

Карантин у Києві: переповнені маршрутки і помиті зупинки

У Києві тривають посилені заходи з дезінфекції міського громадського транспорту, маршруток приватних перевізників, зупинок громадського транспорту, підземних пішохідних переходів.

– Вживаємо всіх заходів, щоб мінімізувати можливість поширення інфекції у столиці. Будемо свідомими! Прислухаймося до порад лікарів і бережімо себе, рідних і тих, хто поруч, –написав заступник голови КМДА Олександр Густєлєв сьогодні вранці.

Проте, за власними спостереженнями кореспондентів «Вечірнього Києва», на основних тролейбусних маршрутах столиці – № 6, 18, 33 кондуктори (літні жінки) працюють без захисних масок, отримують плату за проїзд незахищеними руками та, за їхніми словами, не мають дезінфікуючих індивідуальних засобів для рук. Водії трамваїв і кондуктори також без масок.

Тим часом, кияни зранку потягнулися на роботу і масово – без індивідуальних засобів захисту органів дихання. Тобто, масок майже ні в кого немає. Якщо на зупинках люди ще намагаються дотримуватися безпечної рекомендованої дистанції один від одного у 1,5 – 3 метри, то у маршрутках, які їздять переповненими, стоять щільно. На фото – сьогоднішні спостереження.

За даними «Київпастранс», маршрутні таксі, які належать підприємству, дезінфікують. Приватні перевізники, можливо, також проводять дезінфекцію.

На вулицях столиці побільшало індивідуального транспорту. Вчорашні вечірні затори тому підтвердження.