У Києві не працюють ринки та ярмарки до особливого розпорядження

У Києві не працюють ринки та ярмарки до особливого розпорядження

Роботу столичних міських ринків та ярмарків буде тимчасово зупинено.

Також максимально обмежено роботу всіх торговельних закладів, окрім продуктових магазинів та аптек. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак. 

– Від 17 березня тимчасово припинено роботу комунальних ринків: «Бессарабський ринок», «Володимирський ринок», «Житній ринок». Також Департамент промисловості та розвитку підприємництва своїм наказом зупиняє проведення сезонних та традиційних сільськогосподарських ярмарків, – повідомив заступник голови КМДА.

Обмеження також стосуються роботи сезонних та ярмарків та розкладок овочів та фруктів.

– Дрібнооптових суб’єктів господарювання, із якими було укладено договори щодо розміщення об’єктів сезонної та дрібнороздрібної торговельної мережі, також повідомлено про тимчасове припинення роботи об’єктів сезонної та засобів пересувної роздрібної торговельної мережі. Окрім цього, буде проведено моніторинг місць проведення ярмарків задля недопущення несанкціонованої торгівлі. А в разі виявлення такої – буде залучено до її ліквідації працівників Управління патрульної поліції у Києві, – підкреслив Володимир Слончак.