Освітяни столиці продовжують працювати

Освітяни столиці продовжують працювати

Освітяни Києва не припиняють працювати, а переходять на роботу у віддаленому доступі, використовуючи засоби інформаційно-комунікативних технологій.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Києва.

Заклади освіти самостійно вирішують, за допомогою яких інтернет-платформ здійснюватиметься виконання навчальних планів: за допомогою e-mail, групових чатів, телефонного чи відео-зв’язку.

Наказ Департаменту освіти і науки № 60 регламентує наступне:

  • за умови організації роботи у дистанційному режимі, заробітна плата гарантується;
  • працівники приходять на робочі місця у разі крайньої необхідності;
  • роботу гуртків, секцій та студій припинено;
  • усі нарадчі заходи переведено у телефонний, чи відео-формат, а прийоми громадян – скасовано;
  • працівникам, що ходять на роботу, щоденно вимірюють температуру та відправляють додому в разі виявлення ознак захворювання. Для дотримання правил гігієни, у приміщеннях завжди є мило, дезінфікуючі засоби, одноразові рушнички, серветки. НЕ допускаються до роботи працівники, що відвідували країни інфекційного ризику, 2 тижні з моменту прибуття до Києва.

На час тимчасового призупинення освітнього процесу освітянами гарантується середня заробітна плата. У випадках, якщо керівники закладів освіти рекомендують своїм працівникам брати відпустки за власний рахунок, радимо звертатися до Департаменту освіти і науки КМДА або до Служби, Освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

– Шановні батьки! Заради збереження життя та здоров’я дітей закликаємо вас не користуватися послугами сумнівних установ, що пропонують освітні послуги, а також послуги по догляду за малолітніми дітьми. Знайдіть можливість догляду за дітьми вдома, обмежте контакти дітей і власні контакти, забезпечте виконання усіх санітарних вимог, температури та провітрювання приміщень, – закликають у Департаменті. – Враховуючи звернення Київського міського голови, Віталія Володимировича Кличка, до роботодавців установ та підприємств усіх форм власності щодо максимального переведення на дистанційний режим роботи співробітників (особливо тих, хто має вдома малолітніх дітей та людей групи ризику) з 17 березня 2020 року, сподіваємося, що виконати карантинні заходи буде можливо. Міська влада вживає необхідних превентивних заходів, бо життя та здоров’я киян завжди було, є і буде головним пріоритетом. Наполегливо просимо дотримуватися рекомендацій по профілактиці поширенню вірусу та приймати до уваги інформацію, що надходить лише з офіційних джерел. Пам’ятаймо, ми всі вчимося жити в нових умовах!

Міністерство охорони здоров'я України та ПЛЮСПЛЮС створили ролики для дітей про те, як убезпечитися від коронавірусу.

Не пропустіть: відкриті уроки для старшокласників доступні онлайн.