Як запобігти коронавірусу в транспорті та на роботі: поради від Супрун

Як запобігти коронавірусу в транспорті та на роботі: поради від Супрун

На сьогоднішній день усіх людей закликають більше залишатися вдома і без нагальної потреби не виходити на вулицю. Особливо, не перебувати в місцях великого скупчення людей. Проте, як би там українців не лякали коронавірусом, більшість з людей зранку поїдуть на роботу, адже існує багато організацій, які не мають змоги перейти в дистанційний режим. А більшості киян не вистачає заощаджень, щоб не працювати кілька тижнів поспіль.  

Тож, як безпечно їздити на роботу, та про що варто подбати у робочих приміщеннях, розповіла на своїй сторінці у Facebook колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Як безпечно добратися:

  • За можливості, ходіть більше пішки. Варто обговорити гнучкий графік роботи, якщо це доречно, враховуючи час на добирання. Також є сенс змістити робочі години так, аби у транспорті у відповідний час було якомога менше людей.
  • Дотримуйтеся етикету кашлю і чхання в транспорті. Робіть це у лікоть чи серветку. Завжди майте напоготові серветку в кишені. Також майте із собою спиртовмісний антисептик, аби одразу обробити руки після виходу з транспорту.
  • Не торкайтеся поручнів, дверей та інших поверхонь руками. Якщо ви чіпали щось у транспорті, не торкайтеся свого обличчя взагалі, поки не помиєте руки.
  • Користуйтеся безготівковими формами оплати проїзду, якщо це можливо, аби зменшити контакт із грошима.

Про що варто подбати у робочих приміщеннях:

  • Забезпечити всім необхідним для дотримання гігієни рук – достатню кількість мила, серветок чи одноразових рушників для витирання рук, спиртовмісних антисептиків, смітників, куди можна викидати використані серветки. Як для відвідувачів, так і для працівників.
  • Подбайте про належну дезінфекцію приміщень. Обов’язково оброблятися мають поверхні, до яких часто торкається багато людей (ручки дверей, спинки стільців, ручки на дверцятах холодильника тощо).
  • За змоги, розплануйте простір так, аби поруч не сиділо багато людей. Регулярно провітрюйте приміщення.
  • Їжу краще готувати вдома і приносити з собою, аби не було потреби ходити на обід у заклади харчування чи стояти в чергах у супермаркетах в обідню перерву.