В Україні під шумок коронавірусу активізувалися шахраї

В Україні під шумок коронавірусу активізувалися шахраї

Українців застерігають від аферистів, які наживаються на побоюваннях людей перед коронавірусом. У мережі з‘являються рекламні оголошення, у яких пропонується придбати нібито засоби для лікування та профілактики від небезпечної інфекції. Міністерство охорони здоров’я закликає українців не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати.

Про це повідомляє МОЗ на своїй сторінці у Facebook.

– У разі підтвердження наявності коронавірусу лабораторними дослідженнями, пацієнту в ізоляції надається симптоматичне лікування. Наразі в світі не існує спеціальних ліків від COVID-19. Будьте пильними, не займайтеся самолікуванням та при перших симптомах ГРВІ зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Лікарі мають чіткий алгоритм дій на всі випадки, – заявили у МОЗ.

Своєю чергою Головне управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби повідомляє про шахраїв, які від імені керівництва ДФС вимагають гроші від бізнесменів для залагодження питань перевірок або закупівлі медичних масок для особового складу.

– Закликаємо бути пильними, максимально обережними та не піддаватися на подібного роду провокації. У разі отримання таких повідомлень та дзвінків звертатися до правоохоронних органів та до чергового Головного управління внутрішньої безпеки ДФС за телефоном: (044) 590-27-73, йдеться у повідомленні.