У Києві презентували унікальний Центр освітніх технологій

У Києві презентували унікальний Центр освітніх технологій

Минулого тижня в Університеті Грінченка відбулася презентація Центру інноваційних освітніх технологій (ICR клас).

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Києва. 


Отримувати нові навички у ICR класі будуть не лише студенти та викладачі Університету, а й вчителі столиці та учасники традиційного соціального проєкту «З Києвом і для Києва».У сучасному Центрі інноваційних освітніх технологій працює зона STEM-Lab (призначена для проведення досліджень, створення моделей, управління та програмування роботів, використання 3d принтера, робота в ILS), IT-Lab (призначена для пошуку інформаційних матеріалів, створення планів проєктів та презентаційних матеріалів, роботи з електронною системою Moodle) та VR-zone (зона віртуальної та доповненої реальності).

Правильна підготовка та використання ICR класу сприяє оновленню змісту, методів, прийомів і форми освітньої діяльності підготовки майбутніх вчителів та підвищенню кваліфікації професорсько-викладацького складу.

Завдяки роботі ICR класу, Університет Грінченка має можливість:

  • Розробити та впровадити нові навчальні курси для майбутніх бакалаврів та магістрів.
  • Підвищити рівень цифрової компетентності студентів та викладачів університету.
  • Залучати вчителів школи до участі у педагогічних форумах, тренінгах з використанням обладнання та розроблених методичних матеріалів для впровадження STEM-освіти.
  • Впроваджувати IBL, PBL, PrBL, формувальне оцінювання, групову співпрацю, STEM-освіту та інші освітні технології в освітніх процесах університету.
  • Підготувати конкурентного працівника, компетентності якого відповідатимуть вимогам сучасного ринку праці.
  • Підвищити рівень практичної складової освітнього процесу.


Обладнання ICR класу встановлено за підтримки програми Erasmus+ у межах реалізації міжнародного проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання».