Карантин у Києві: новий парк і свіже повітря у лісовій зоні

Карантин у Києві: новий парк і свіже повітря у лісовій зоні

Перші «карантинні» вихідні кияни провели недалеко від дому. За нашими спостереженнями, містом і в транспорті переміщалися в основному люди похилого віку. Особливо це було помітно на околицях Києва.

За рекомендаціями фахівців, деякі містяни прямували гуляти в найближчий парк. «Вечірній Київ» подивився, як проводять дозвілля люди у відкритому після реконструкції восени парку «Пуща Водиця», який не так давно рекомендувала нам оглянути керівник КП УЗН Оболонського району Марія Ковальчук.

Попри прекрасну сонячну неділю й чудовий хвойний лісопарк, народу тут відпочивало не так багато. Дійсно, після проведених робіт, парк має унікальний ландшафт. Адже з одної сторони водойми, що є у парку – впорядкована зона, оздоблена скульптурними роботами майстрів – різьбярів по дереву зі Львівщини, з іншої – територія лісу – заповідника, що тепер приєднаний до охоронюваних територій Національного природного парку «Голосіївський». І, звичайно ж, тут в ідеальному стані після зими пляж, який має відзнаку «Голубий флаг». Він чекає на літо.