Поїзд далі не їде: Україна припиняє міжнародні пасажирські перевезення

Поїзд далі не їде: Україна припиняє міжнародні пасажирські перевезення

У ніч з 16 на 17 березня Україна закриває кордони для авіаційного, залізничного та автобусного міжнародного пасажирського сполучення. Заборона триватиме до завершення карантину – третього квітня, але її можуть продовжити. Для українських громадян, які подорожують власним транспортом, пункти пропуску будуть відкриті.   

Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони.

РНБО звертається до всіх громадян України з проханням повернутися до 17 березня 2020 року. У разі виникнення обставин надзвичайного характеру, буде організовано доправлення українських громадян спецрейсами.

Своєю чергою, в Укрзалізниці заявили, що повертатимуть пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди – без стягнення додаткових зборів. Для цього потрібно звернутися у будь-яку залізничну касу. Квитки, придбані через інтернет, повертаються через онлайн-сервіси.

У разі виникнення запитань, пасажирів просять звертатися до контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111.  

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, міжнародні залізничні вантажні перевезення, згідно з рішенням уряду, продовжуються.

Внутрішнє залізничне пасажирське сполучення наразі здійснюється у штатному режимі відповідно до графіку.

Водночас, прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців відмовитися від поїздок по країні.

– Я настійно закликаю всіх відмовитися не тільки від закордонних подорожей, але і від поїздок між містами України, сказав голова уряду.

Із роз’ясненням Міністерства закордонних справ щодо в’їзду та виїзду з України можна ознайомитися за посиланням.