Кличко просить закрити авіасполучення з країнами, де поширюється епідемія коронавірусу

Кличко просить закрити авіасполучення з країнами, де поширюється епідемія коронавірусу

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Міністерства інфраструктури України та керівництва аеропорту «Бориспіль» з пропозицією закрити авіасполучення з країнами, де поширюється епідемія коронавірусу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

– Ми всі спостерігаємо за ситуацією, коли до Києва досі прямують рейси з Мілану! У цьому місті, як і у всій Італії, сьогодні дуже складна ситуація, і поширюється епідемія коронавірусу, – підкреслив Кличко. 

– Ми робимо все можливе, аби не допустити поширення хвороби в Києві й Україні. Аеропорти – ворота в нашу країну, і один з перших фільтрів для недопущення інфікованих людей. Припинення авіасполучення з країнами, де сьогодні поширюється епідемія, необхідне для мінімізації ймовірності спалаху коронавірусу як у Києві, так і в країні загалом, наголосив Віталій Кличко. 

Він також нагадав, що з 12 березня в столиці запровадили обмежувальні заходи для упередження можливого розповсюдження захворювання на коронавірус. Також місто закупило 5 тисяч експрес-тестів, що допоможуть лікарям швидко діагностувати захворювання у пацієнтів. 

– Тести ми купуватимемо ще. Також я доручив комунальному підприємству «Фармація» забезпечити комунальні аптеки антисептиками та засобами особистої гігієни в необхідній кількості, – наголосив Кличко.  

Нагадаємо, підозра на коронавірус: куди звертатись у Києві.