Київських школярів рекомендують навчати дистанційно

Київських школярів рекомендують навчати дистанційно

Під час призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Києва навчання не припиняється! На цьому наголошує Департамент освіти і науки Києва. 

Виконання навчальних планів освітніх програм може здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання, що рекомендовані закладам загальної середньої освіти:

- Асинхронне навчання: учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через інтернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації.
- Е-mail дистанційне навчання здійснюється через листування учителя і учнів через мережу інтернет.
- Навчання на платформах соціальних мереж. При такій формі асинхронного спілкування матеріали і відповіді доступні всім учасникам навчального процесу, але, за необхідності, вчитель може звернутися до учня через панель швидких сповіщень (чат).
- Синхронне дистанційне навчання вимагає від учасників навчального процесу одночасної присутності у віртуальному середовищі хмарного сервісу або програми.

Здійснюється шляхом організації одночасної зустрічі учасників навчання через різноманітні сервіси для online-спілкування (Skype, GoogleTalk, спільні документи). 

Вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

Каталог електронних освітніх ресурсів
Олімпіади
Столичний центр відкритої освіти

Вебінар «Організація дистанційного навчання закладом освіти» для педагогів та керівників закладів освіти Києва.