У КМАТОБі – прем’єра нових «Музичних класиків»

У КМАТОБі – прем’єра нових «Музичних класиків»

Освітній проект театру, до якого вже входять «симфонічна», «балетна» та «оперна» абетки, поповнився ще й «хоровою». Дітям та їхнім батькам розкриють секрети театрального хору, продемонструють розмаїття жанрів та видів хорового співу. Хор є неодмінною частиною опери, мюзиклу та концертних програм театрів. Чи легко співати у хорі, мають змогу дізнатися відвідувачі нової вистави.

Хорова абетка для дітей та їхніх батьків – це захоплюючий спосіб пізнання історії хорового співу в теорії та на практиці, – зауважила режисер-постановник Лариса Леванова. – Все почуте і побачене на нашому веселому уроку діти та батьки зможуть спробувати відтворити власними силами. Основне завдання вистави – зацікавити глядача та розширити знання про хорове мистецтво». Протягом музичного уроку хор співатиме а капела – у супроводі фортепіано та симфонічного оркестру

Коли велика кількість людей співають одночасно, це не може залишити байдужим нікого. А театральний хор особливий ще й тим, що в ньому працюють співаки-актори, які під час виконання можуть танцювати та втілювати різні образи. Діти дізнаються, чим відрізняється звучання різних груп хору (альтів і тенорів), в чому відмінність канону і фуги, що таке антифонний спів, а також що трапиться, якщо Сольний і Басовий ключі (баси і сопрано) поміняються місцями. 

Найближча вистава «Хорова абетка для дітей та їхніх батьків» відбудеться в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2) 24 вересня о 12.00.