За гречкою – у центр Києва: чи вистачає продуктів на полицях

За гречкою – у центр Києва: чи вистачає продуктів на полицях

Паніка через коронавірус поширюється стрімко – особливо в Інтернеті. У соцмережах почали з'являтися фотографії, як кияни масово скуповують продукти у супермаркетах. «Вечірній Київ» вирішив перевірити, яка ситуація наразі відбувається у центрі міста.

Ми почали ревізію з супермаркету «Billa», що у ТРЦ «Глобус» на Майдані Незалежності. Оскільки він розташований  у самому центрі Києва, покупців тут завжди багато. Але станом на 12 березня у магазині немає жодної вільної полиці: круп, борошна і товарів першої необхідності тут у достатній кількості.

Працівниця супермаркету розповіла журналістам, що, попри великі черги, люди не купують все поспіль на «чорний день».

-Я, звісно, бачила в соціальних мережах, як люди масово скуповують гречану крупу або туалетний папір, проте в нашому супермаркеті  так ще не поводились, – розповідає працівниця торгівельного залу пані Олена.

Після Майдану йдемо до ще одного магазину «Billa», що на Бесарабці.  Тут теж відсутні довгі черги і тиснява, натомість на полицях є сіль, цукор, крупи і все найпотрібніше – всім вистачить.

Заходимо у третій супермаркет «Billa», розташований на Львівській площі. У кошиках покупців, що стояли в чергах, не було великої кількості продуктів. Працівники супермаркету регулярно поповнюють полиці новим товаром.

Також ми зазирнули до «Фори» на вул. Богдана Хмельницького. Продуктів тут багато на будь-який смак, зокрема й акційних. І знову жодних черг.

А яка ситуація із меншими магазинами у центрі? Продавчиня одного із них розповіла «Вечірньому Києву», що із запровадженням «карантину» кияни значно більше купляти не почали.

Єдине, що змінилося – швидко розібрали антисептики, цікавляться  дезінфікуючими серветками, – усміхаючись, розповіла пані Марина. – Крупи та борошно купують, але без фанатизму.

Відео: Марія Лисенко