На Площі зірок у столиці відкрили три нові імені

На Площі зірок у столиці відкрили три нові імені

Сьогодні, 12 березня на Площі зірок (біля торгово-розважального центру Gulliver) з'явилися три особливі зірки. Традиційно відкриття зірок у новому році розпочали зі спортивної частини.


Відкрили зірки Ірині Мерлені (вільна боротьба, олімпійська чемпіонка), Альбіні Дерюгіній (художня гімнастика, засновниця української школи) і Олександрі Тимошенко (художня гімнастика, найбільш титулована спортсменка).

Особистостей обирали, спираючись на рекомендації експертної комісії, наявність у кандидатів нагород та визнання в професійній сфері опитування громадськості та відвідувачів ТРЦ.  


- Щоб чогось досягти, треба дуже любити свою справу, горіти нею та працювати з блиском в очах. Ніколи не відступати і не здаватися. Скільки разів за своє життя я хотіла піти зі спорту. Легко ніколи не було. Але художня гімнастика - це моє життя я горітиму любов'ю до неї до останнього подиху, - зазначила Альбіна ДерюгінаЦе 42, 43 та 44 зірка на "Площі зірок", та 23, 24, 25 на частині "Спорт". 

Сьогодні на “Площі зірок” викарбувані імена понад 40 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Примаченко, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав’ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Сергій Бубка, Ігор Бєланов, Ігор і ЗінаїдаТурчіни, Дар’я Білодід, Оля Полякова, MONATIK, Потап, Ахтем Сеітаблаев, Римма Зюбіна, Яна Клочкова та інші.

Організатори планують відкривати зірки два рази на місяць. Цього року кияни та гості столиці хотіли б побачити на знаменитій “Площі” пам’ятні знаки на честь Еліни Світоліної (гімнастика), Івана Марчука (художник), Катерини Серебрянської (художня гімнастика), Олександра Шовковського (футбол), Тіни Кароль, Вєрки Сердючки, Наталі Могилевської, Квітки Цісик, Назарія Яремчука, Миколи Мозгового, сестер Сумських, Руслани Писанки, Віктора Андрієнка, Бориса Барського та Георгія Делієва, Станіслава Боклана, Роман Балаяна (режисер), Ліни Костенко та інших гідних представників країни.

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі у трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л. Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR-код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. 

Фото Олексія ІВАНОВА