Без маркетів і фестивалів: які масові події перенесли у столиці (оновлюється)

Без маркетів і фестивалів: які масові події перенесли у столиці (оновлюється)

У зв’язку з постановою №211 Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  діють обмеження на відвідування деяких масових заходів. Зокрема, обмеження масових заходів на території м. Києва до 60 осіб.  Організатори повідомляють про скасування та переноси. 


ВіанФест (Фестиваль Бориса Віана), який мав відбутися у Києві 16-21.03.2020 року переноситься на більш сприятливий час, повідомляють в Довженко-Центрі. 
 


17 фестиваль Docudays UA планують відкласти щонайменше на другу половину квітня. Однак це не визначено остаточно й залежатиме від майбутньої санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні та у світі. 


Brain awareness week Ukraine 2020
У зв’язку із карантином та забороною масових заходів, #BAW в Україні переноситься, попередньо на травень-місяць.
Слідкуйте за оновленнями сторінок у соціальних мережах https://linktr.ee/dni.nauky , ми обов’язково повідомимо вам деталі найближчим часом!


Благодійний віденський бал у Києві перенесено на червень. Оголошено нові дати заходу: 13 червня відбудеться Благодійний віденський  бал, а 14 червня – Дитячий благодійний віденський бал. Після закінчення дії введених обмежених організатори планують відновити  підготовку дебютантів та всі заплановані заходи в рамках проекту.
Благодійна місія заходу – зібрати кошти на реставрацію палацу у  заповіднику «Качанівка».


Кураж переноситься з березня на кінець квітня. 
Усі придбані квитки на івент ви зможете використати у квітні. Для власників Кураж ID ми подовжуємо термін дії на місяць. З учасниками барахолки, фуд-корту та зони активностей зв'яжуться менеджери.

VideoZhara (скасовано) 
10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 переноситься (нові дати буде повідомлено пізніше).


Фестиваль вуличної їжі у березні не проводиться.


Розпродаж Made in Ukraine Sample Sale перенесли на 10-11 квітня.