«Київпастранс» отримає 200 автобусів

«Київпастранс» отримає 200 автобусів

Столиця виділить понад 50 млн євро для закупівлі нових автобусів.

Комунальне підприємство «Київпастранс» отримає 200 автобусів на умовах лізингу. Про це на сесії Київраді розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

— Завданням стратегії розвитку міста Києва до 2025 року передбачена необхідність зниження зношеності до 25 відсотків. Для реалізації цього завдання, з врахуванням рекомендацій Світового банку, підприємству необхідно щороку закуповувати 100 автобусів великої і особливо великої місткості. Тому ми повинні серйозно поставитися до ухвалення цього рішення. Щоб поліпшити ситуацію із забезпеченням киян сучасним і комфортним громадським транспорто— сказав київський голова Віталій Кличко.

Згідно з рішенням Київради, планується купити 120 автобусів довжиною 12 метрів, та ще 80 — 18,5 метрів. Салони та кабіни будуть обладнані кондиціонерами і відповідатимуть екологічним стандартам (не нижче EURO-5).

За даними КП «Київпастранс», зношеність автопарку вже досягла 75%, а за 2018-2019 роки було придбано лише 9 автобусів великої та особливо великої місткості.