Кличко відповів на 5 запитань про коронавірус

Кличко відповів на 5 запитань про коронавірус

Сьогодні в столиці перший день діють протиепідемічні обмеження.

Про це нагадав столичний очільник Віталій Кличко.

Він зазначив, що Київ живе і працює, але дещо в інших умовах. Мер подякував киянам за розуміння, за відповідальне ставлення до свого здоров‘я і безпеки оточуючих. 

– Тим організаціям, установам, хто намагатиметься не дотримуватися протиепідемічних заходів, нагадаю, загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність. Бо йдеться про безпеку і здоров'я мешканців міста! – підкреслює Кличко.

У відео він відповів на 5 запитань, що найчастіше йому ставлять користувачі в соціальних мережах.

– Наразі відпрацьовано механізм взаємодії з громадянами, які повернулися з країн, де зареєстровані випадки нової коронавірусної інфекції (COVID-19). Усе, що потрібно зробити людині, – зателефонувати на 15-51 та повідомити про повернення з-за кордону і надати дані про себе. Зауважу: вся інформація, яку надає про себе додзвонювач контакт-центру, – конфіденційна і не підлягає розголошенню стороннім особам! Такий дзвінок дасть змогу зафіксувати потенційного носія вірусу, моніторити його стан медичним працівникам та визначити групи ризику розповсюдження вірусу, – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.