Кінотеатри столиці закрилися на карантин

Кінотеатри столиці закрилися на карантин

З сьогоднішнього дня скасовуються всі сеанси у зв’язку із введенням карантину.

Про це оголосили мережа кінотеатрів «Оскар», «Сінема Сіті», «Мультиплекс», Планета кіно та інші. Гроші за придбані раніше квитки вже повернено, кажуть в «Оскарі». 

Також закритий і кінотеатр «Жовтень». На сторінці закладу повідомили, що глядачам робити з квитками:

– У зв`язку з рішенням постійної комісії КМДА по питанням техногенної епідеміологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)», ми прийняли рішення закрити кінотеатр «Жовтень» на карантин до 31 березня 2020 року. Усім, хто придбав квитки онлайн, буде зроблено автоматичне повернення коштів. Якщо ви купували квитки в касі – після завершення карантину зможете обміняти їх на квитки на будь-який інший фільм з репертуару.

Офіційне повідомлення щодо тимчасового зупинення роботи кінотеатрів КП "Київкінофільм".

Турбуючись про ваше здоров’я і для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 (відповідно до Постанови Кабміну України від 11 березня 2020 року №211 та Протоколу засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №9), кінотеатри Мережі КП «Київкінофільм» призупиняють проведення кінопоказів та культурно-масових заходів з 12 березня 2020 року по 31 березня 2020 року (включно).
Щодо повернення коштів за електронні квитки просимо звертатися за телефоном 0800305025 та електронною адресою коллцентру help@mticket.com.ua (на пошту необхідно надіслати ваші електронні квитки та квитанцію на оплату). Кошти повертатимуться у строк до 2 тижнів.