Соціальні квартири: столичні сироти отримають житло

Соціальні квартири: столичні сироти отримають житло

272 кв. м – таку площу займатиме Центр соціальної підтримки дітей та сімей, який знаходитиметься у Дніпровському районі.

Майбутній Центр «пропишеться» на бульварі Ярослава Гашека. Про це стало відомо на засіданні комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.

Соціальне житло отримають столичні діти-сироти і діти віком від 18 до 23 років, які позбавлені батьківського піклування.

– У структурі нового закладу передбачено 7 працівників Центру та 19 співробітників підрозділу «Соціальна квартира». Там проживатимуть 24 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, – повідомив начальник служби у справах дітей та сім'ї Дніпровської райдержадміністрації Олексій Поліщук.

У Центрі будуть створені умови для соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя. Щоб провести реконструкцію приміщень під житло, потрібно виділити майже пів мільйона гривень.

Згідно з офіційними даними, сьогодні на квартирному обліку в Києві перебуває 368 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.