Без розваг до квітня: Київ затвердив 8 обмежувальних заходів через коронавірус

Без розваг до квітня: Київ затвердив 8 обмежувальних заходів через коронавірус

З метою попередження розповсюдження коронавірусу, запровадили обмежувальні заходи на території міста Києва.

Про це йдеться у протоколі засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)».

– В місті Києві, як і в Україні в цілому, спостерігаються активні міграційні процеси населення та існує реальна загроза завезення і поширення нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на територію столиці, – йдеться у протоколі.

Обмеження вступають у силу з 00 год. 00 хв. 12 березня і триватимуть до 31 березня.

Серед обмежень:

  1. призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Києва;
  2. призупинити освітній процес у вищих навчальних закладах;
  3. обмежити проведення спортивних заходів на території м. Києва;
  4. призупинити роботу театрів, кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів тощо;
  5. призупинити роботу розважальних центрів;
  6. призупинити роботу розважальних зон у шопінг-молах;
  7. забезпечити обмеження проведення масових заходів на території м. Києва (більше 60 осіб), до участі в заходах допускати лише осіб, які пройшли термометрію;
  8. забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Києва з ознаками інфекційного захворювання.

Крім цього, передбачається облаштування в гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ, а також заборонити проведення масових заходів у приміщеннях гуртожитків вищих навчальних закладів.