Популярний сквер у центрі столиці хочуть повністю змінити

Популярний сквер у центрі столиці хочуть повністю змінити

«Київзеленбуд» показав цікаві предпроєктні пропозиції щодо облаштування скверу в центрі міста.

У «Київзеленбуді» гадають, що сквер імені Петра Болбочана, розташований на вул. Січових Стрільців, 86, у Шевченківському районі – місце, яке не всі помічають, пробігаючи повз. Проте він є саме тим місцем, яке може заховати вас від шуму міста і повсякденних справ.

КО «Київзеленбуд» є замовником капітального ремонту скверу імені Болбочана площею 1,29 га. Ремонтні роботи планується розпочати вже до кінця весни цього року.

Зеленбудівці повідомили, що, відповідно до передпроєктних пропозицій, архітектурні рішення мають стилістично підкреслити красу скверу та його розташування. Пропонується поєднати плавні лінії доріжок, дизайнерські лави й перголи, озеленення й фонтан. Зокрема, передбачено влаштувати тротуарне покриття з ФЕМ на 3 300 кв. м, встановити ігрові майданчики для дітей, відновити 7 000 кв. м газонів, відремонтувати підпірні стінки. У сквері є фонтан, який також потребує ремонту, а відтак сучасних технологій та ідей.

Оновлення скверу враховує потреби різних цільових груп, щоб було цікаво і дітям, і дорослим, щоб сквер був доступний маломобільним групам. Інклюзивність сьогодні розкривається набагато ширше, ніж ми звикли думати – це не лише пандуси, це можливість кожному мати доступ до простору.

Звісно, капітальний ремонт передбачає влаштування освітлення, поливо-зрошувальної системи, встановлення відеоспостереження.
Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Київська міська рада перейменувала сквер імені Косіора на вул. Січових Стрільців, 86, у Шевченківському районі на сквер імені Петра Болбочана.