Приводять до тями: мешканцям приватного сектору в Києві виставили контейнери для сміття

Приводять до тями: мешканцям приватного сектору в Києві виставили контейнери для сміття

У столиці почали «приводити до тями» мешканців приватного сектору, які категорично не хочуть сплачувати за вивіз свого сміття, утворюють стихійні сміттєзвалища в глухих кутках міста, або, найчастіше, підкидають пакети з непотребом у контейнери найближчих багатоповерхівок.

У Печерському районі стартує пілотний проєкт вивезення побутових відходів з приватного сектору Печерського району. Як повідомляє «Київспецтранс», це цивілізований вивіз сміття з наданням в безкоштовне користування контейнеру місткістю 120 або 240 літрів, що залежить від кількості проживаючих осіб, для тимчасового зберігання твердих побутових відходів, які утворюються у приватних домоволодіннях. Контейнер буде знаходитися на подвір’ї, його необхідно виставляти на вулицю поруч із будинком.  

Кожної суботи місяця з 9:00 ранку сміттєвоз, згідно із затвердженим графіком та маршрутом руху, буде забирати тверді побутові відходи.

Для отримання послуги з вивезення твердих побутових відходів необхідно укласти індивідуальний договір із КП «Київкомунсервіс».
Вартість надання послуг на 1 мешканця, який проживає в будинку приватного сектору, становить 37,02 грн на місяць. І є такою ж, як і за вивіз сміття у багатоквартирних будинках.

Для укладання договору та створення особового рахунку для здійснення оплати за послугу, необхідно звернутися до КП «Київкомунсервіс» за адресою вул. Кудрявська, 23, телефон: 531-96-77 (дод. 2), або до ЖЕД «Печерськжитло» за адресою бульвар Дружби Народів, 30-а, кімн. 5, та мати при собі такі документи:
1. Копія паспорта.
2. Копія ідентифікаційного коду.
3. Копія права власності на будинок.
Нарахування за вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватися щомісячно на фактично проживаючих у приватному будинку осіб, згідно з укладеним договором.

Доставка квитанцій на оплату буде здійснюватися 10 – 20 числа місяця, наступного за місяцем надання послуги.
Здійснювати оплату можна у відділеннях АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «ОЩАДБАНК» тощо, а також скориставшись системою «Приват 24», у терміналах за найближчими адресами, через інтернет, або скориставшись, зручними для вас, іншими платіжними системами.