На тижні бібліотеки столиці підготували цікаві події

На тижні бібліотеки столиці підготували цікаві події

Сьогодні до книгозбірні можна прийти не лише за літературою. Сучасні київські бібліотеки пропонують різноманітні заняття, дискусії, лекції та багато іншого. Ми підготували події тижня у п'яти бібліотеках міста. Відвідати їх можна безкоштовно. 

Публічна бібліотека імені Л. Українки, відділ мистецтв бібліотеки.
Адреса: вул. Велика Житомирська, 4.

Кіноклуб Ракурс

Протягом кількох місяців, щосереди, триває показ фільмів Гічкока. Вступна розповідь та модерація обговорення – кінознавця Дмитра Фіалкова. До вашої уваги – велика виставка, присвячена кіносвіту Альфреда Гічкока. Увага! Засідання клубу відбуваються у відділі мистецтв бібліотеки за адресою вул. Велика Житомирська, 4. Телефон: (044) 278-70-03.
Коли: 11 березня о 19:30.

Бібліотека КПІ.
Адреса: просп. Перемоги, 37.

Лекція: «Як відкрити екологічний бізнес і не зійти з розуму»

Дарина Антоненко, засновниця українського бренду крафтових аксесуарів Re:ban, розкаже про досвід виникнення ідеї бренду Re:ban та екологічного бізнесу загалом, поняття «апсайклінг», яскраві українські приклади стартапів, що займаються апсайклінгом.
Коли: 11 березня о 18:00. Реєстрація.

Тренінг «Ефективна комунікація»

Як розвивати це вміння і ефективно його застосовувати поговорять на тренінгу від бізнес-тренера і комунікатора – Євгена Куджояна. Практикуватимуть: вміння чути більше, ніж вам говорять і більш ефективно передавати інформацію; краще взаємодіяти з різними типами людей; експрес-діагностику партнера по спілкуванню: невербальні сигнали, зовнішній вигляд, емоційний стан тощо; навички зворотного зв'язку і конструктивної критики.
Коли: 12 березня о 16:00.

Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва.
Адреса: проспект Перемоги, 25-а.

Презентація програми міжнародних волонтерських таборів 2020

Якщо Ви любите подорожувати, хочете провести вільний час цікаво і з користю не тільки для себе, а й для місцевої громади, покращити свою англійську та / або інші іноземні мови, здобути новий досвід та познайомитися з цікавими людьми з різних країн світу? У такому разі волонтерські табори саме для вас!
Ви зможете проглянути відео з минулорічних таборів як в Україні так і за кордоном, зустрітися з колишніми учасниками програми, які поділяться своїми враженнями та досвідом, отримаєте відповіді на всі запитання.
Коли: 10 березня о 17:00. Реєстрація.

Інклюзивні читання книжки Світлани Поліщук «Явища природи»

Книжку «Явища природи» Світлана Поліщук створювали спільно з фахівчинею з психології дошкільної освіти Анастасією Крикун та професійним музикантом Стефаном Недерицею. Вірші розповідають про такі явища природи, як паводок, дощ, роса, день, веселка тощо, а спеціальний музичний альбом, який міститься в книжці, дає юним читачам змогу почути чудові звукові  ілюстрації, створені на основі класичної музики та звуків природи.
Інклюзивні читання познайомлять дітей з рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, за допомогою якого їхні однолітки з вадами зору можуть читати, писати й навчатися в школі.
Коли: 11 березня о 14:00.

14.03 / Київ / Зустріч із Вікторією Мельник

Складні й незвичні торти 2 легко! Вікторією Мельник, яка розповість про те, як навчитися і не боятися готувати в домашніх умовах торти, що вартують кращих французьких і австрійських кондитерських.
Коли: 14 березня о 16:00.

Оціум 51. Бібліотека на Русанівці.
Адреса: вулиця Ентузіастів, 51/24.

Годинка читання вголос. Як правильно НЕ хворіти.

«Годинка читання вголос» – це ініціатива нашої бібліотеки та письменника Дмитра Кузьменка з популяризації сімейного читання. У нас немає обов'язкових правил та заздалегідь продуманого сценарію зустрічей. Як читатиметься кожна годинка та чи буде вона цікава дітям й дорослим – залежить тільки від самих учасників та їхньої активності. Приносьте для спільного читання книжки для дітей про те, як правильно хворіти, а ще краще – що робити, щоб НЕ захворіти.
Коли: 14 березня об 11:00.

Бібліотека з питань мистецтв ім. М. Бажана.
Адреса: просп. Лобановського, 37.

Моя шевченкіана

Сучасний погляд на Кобзаря пропонують учні Міського центру позашкільної роботи за місце мешкання (місто Маріуполь). Художня виставка триває до 30 березня за графіком бібліотеки: пн – чт з11:00 до 19:00, нд – з 11:00 до 18:00.