У Києві оголосили знижені ціни на опалення в лютому

У Києві оголосили знижені ціни на опалення в лютому

За лютий кияни заплатять за опалення на 420 мільйонів гривень менше. Вже від завтра містянам надходитимуть квитанції для розрахунку за спожите тепло у минулому місяці.

За словами директора СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтина Лопатіна, це вже третій щомісячний перерахунок за теплоносії протягом нинішнього опалювального сезону, який відбувається через зниження вартості газу на ринку. Тому киян кожного місяця будуть інформувати про перерахунки.

– Усі розрахунки стосовно зниження відображатимуться у квитанціях, – говорить Костянтин Лопатін. – За лютий за опалення кияни в середньому заплатять на 26 відсотків менше від базового тарифу за 1 гігакалорію, тобто 1 224 грн тоді, як базовий тариф складає 1654 грн. А за гарячу воду знижка становитиме 24 відсотки, тобто 1 кубометр коштує 67-68 грн проти базового – 90 грн. Мешканці будинків, де не встановлено теплових лічильників сплачуватимуть за лютий в середньому 24 грн за 1 кв. метр опалювальної площі. Під час нарахунків враховано температурний коефіцієнт. Адже середня температура у лютому в столиці становила + 2,5 градуси проти +0,5 у січні.