Трамвайну зупинку перенесено

Трамвайну зупинку перенесено

З 23 вересня на період будівництва посадочних платформ зупинку трамваїв маршрутів №№ 28, 33, 35 «Вул. Миколи Кибальчича», яка розташована на вул. Миколи Кибальчича, перенесено на 90 метрів вперед у напрямку вул. Милославської. Про це повідомило комунальне підприємство «Київпастранс».

На час реконструкції трамвайного переїзду на площі Перемоги тимчасово закривається рух трамвайних маршрутів на зазначеному транспортному вузлі з 22:30 год. 24 вересня до 4 жовтня 2015 року, а також вносяться тимчасові зміни у роботу громадського транспорту.

Так, рух трамваїв маршрутів № 15 «Автогенний заводвулиця Старовокзальна» та № 18 «Контрактова площавулиця Старовокзальна» тимчасово закривається.

На трамвайному маршруті № 14 «Автогенний завод – Контрактова площа» збільшується кількість рухомого складу у робочі та вихідні дні.

У свою чергу, на період проведення робіт організовується тимчасовий автобусний маршрут №18 на ділянці від вул. Старовокзальної до вул. Артема за трасою: вул. Старовокзальна – вул. Жилянська – вул. Петлюри – вул. Саксаганського – вул. Дмитрівська –  вул. Чорновола – Глибочицький проїзд – вул. Глибочицька – вул. Коперника – вул. Дмитрівська – вул. Старовокзальна.

Пасажири автобусів маршруту № 18 ТР на період закриття руху трамваїв мають право проїзду за місячними проїзними квитками, придбаним для проїзду у трамваї.

Ознайомитись з розкладами руху автобусів та тролейбусів можна на сайтіКП «Київпастранс» .

КП «Київпастранс» також звертається до пасажирів та учасників дорожнього руху під час реконструкції трамвайного переїзду на проспекті Перемоги користуватись схемою об’їзду.