У Києві розпочався мистецький марафон

У Києві розпочався мистецький марафон

8-15 березня у Києві проходитиме мистецький марафон HeForShe Arts Week, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші інституції навколо теми гендерної рівності та прав людей.

Тиждень мистецтва проводиться в Києві втретє й цього разу присвячений тяглості та зв’язку між поколіннями мисткинь України.

До програми увійшло 12 проєктів: спектакль від австрійського театру portraittheater, документальний фільм «О, ці дівчата» про феномен французьких рок-співачок від Франсуази Арді до Шарлотти Генсбур, вистави Дикого театру «Шрами» та «Механічний Апельсин», концерт електронної та електроакустичної музики за участі Diser Tape і GUMA, а також виставки, лекції, музичне шоу, відеомапінг тощо.


11 березня художниця Алевтина Кахідзе презентує в Національному художньому музеї інсталяцію, яка дозволяє «конструювати гендер».Тих, хто слідкує за розвитком міст, може зацікавити документальний фільм «Alcaldessa» про Аду Колау – першу жінку-мера в Іспанії. Фільм висвітлює її історію протягом одного року, починаючи з періоду її громадського активізму проти масових виселень у Барселоні до дня, коли вона зайняла крісло очільниці міста.


12 березня відбудеться нагородження премією Women In Arts, якою відзначать творчих жінок у шести номінаціях: візуальне мистецтво; музика; театр і кіно; література; культурний менеджмент; культурна журналістика, критика і дослідження.

HeForShe Arts Week є започаткованою ООН ініціативою, яка щорічно проходить у Лондоні, Мадриді, Стокгольмі, Амстердамі, Мехіко та інших столицях світу.


Календар подій – за посиланням.