Напали на офіс телеканалу

Напали на офіс телеканалу

За фактом перешкоджання професійній діяльності та викрадення журналіста столична міліція почала розслідування. Про це пише "Соцпортал". Про це повідомілі у відділі комунікації Головного управління Национальной полиции у городе Киеве.

- З відповідною заявою до поліції звернувся працівник телеканалу. За словами потерпілого, під час подготовки сюжету невідомі особи перешкоджалі йому, потім примусово посадили в автомобіль, а через годину відпустили , - йдеться в повідомленні.

Раніше генеральний продюсер «17 каналу» Олексій Кутєпов повідомив, что вночі напали на офіс каналу.