На Майдані проходить віче

Віче розпочалося зі словами "Банду геть". Про це пише kp.ua. На сцені по черзі виступають активісти. Люди підносять дрова і запалюють їх в бочках.
- Не заради такого способу життя ми стояли на Майдані. Чи не таких тарифів, які не такого уряду хотіли, - упевнений один з активістів.
Активісти оприлюднили свої вимоги:
- Звернення до президента з відставкою Кабміну
- Звільнення політв'язнів, які боролися під час Майдану за права і свободу
- Розрив Мінських домовленостей як антиконституційних