На Майдані проходить віче

На Майдані проходить віче

Віче розпочалося зі словами "Банду геть". Про це пише kp.ua. На сцені по черзі виступають активісти. Люди підносять дрова і запалюють їх в бочках.

- Не заради такого способу життя ми стояли на Майдані. Чи не таких тарифів, які не такого уряду хотіли, - упевнений один з активістів.

Активісти оприлюднили свої вимоги:

- Звернення до президента з відставкою Кабміну

- Звільнення політв'язнів, які боролися під час Майдану за права і свободу

- Розрив Мінських домовленостей як антиконституційних