На проспекті Бандери обмежили рух транспорту й прокладають велодоріжки

На проспекті Бандери обмежили рух транспорту й прокладають велодоріжки

На проспекті Бандери активно продовжуються роботи з реконструкції вулиці. Нагадаємо, минулого року тут виконали першу чергу капітального ремонту непарної сторони проспекту в межах від вулиці Йорданської до в’їзду на Північний міст. "Вечірній Київ" подивився, які роботи проводять.

-З 8 березня до 26 квітня на проспекті частково обмежать рух, адже розпочинається наступний етап капітального ремонту, - повідомили у «Київавтодорі». - Тут оновлюватимуть покриття на частині між вул. Йорданською і просп. Оболонським. Працюватимуть у напрямку вул. Олени Теліги. Під час робіт рух буде організовано на одній проїжджій частині. Роботи на ділянці в напрямку вулиці Теліги триватимуть до кінця квітня.

За графіком капремонту, підрядник в нинішньому році виконає ще одни етап робіт – капремонт з підсиленням дорожнього полотна від вулиці Йорданської до шляхопроводу на вул. Теліги.

Нині на проспекті проводяться роботи на пішохідній частині: тут вже трасували й уклали шари грунту під стандартну (2,5 – 3 метри завширшки) велосипедну доріжку, технічний тротуар та пішохідну доріжку. Також встановили бортовий камінь. В декількох місцях з’явилося й мощення з кольорової плитки. Нині також демонтують бетонні блоки, які розділяють проспект на дві частини. Проїзд для автомобілів на деяких ділянках звузили ще тиждень тому.

Фото Марії ЛИСЕНКО «Вечірній Київ»