Киянам нагадали, як треба утеплювати будинки до наступної зими

Киянам нагадали, як треба утеплювати будинки до наступної зими

Сьогодні Всесвітній день енергоефективності, який відзначається з метою підвищення обізнаності про раціональне використання енергії. Про це повідомляє Департамент житлово-комунальної  інфраструктури КМДА.

У Департаменті нагадали, що зробити свій дім енергоефективним співвласники багатоповерхівок можуть за допомогою програм співфінансування, адже для киян працюють:

  • Конкурсна програма з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках - механізм співфінансування "70/30 %", де 70 % вартості робіт фінансується з бюджету м. Києва, а 30 % - внески співвласників.
  • Деталі про цей механізм за посиланням: https://dzki.kyivcity.gov.ua/…/konkurs-proektiv-energozbere…
  • Механізм співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва, скористатись, яким можуть співвласники будинків навіть якщо в них не створені ОСББ або ЖБК - має гнучку систему відсоткового розміру внесків співвласників для проведення ремонту – від 1 до 30 % вартості робіт залежно від їх виду, а більша частина від 99 до 70 % фінансується з міського бюджету.
  • Деталі про цей механізм за посиланням: https://dzki.kyivcity.gov.ua/…/kapremont-spilnogo-mayna-u-b…
  • Також слід не забувати про прості способи економії енергії вдома. Інформаційна листівка про те, як це робити є на нашому сайті за посиланням: https://dzki.kyivcity.gov.ua/…/5/Ekonomiya_energii_vdoma.jpg

У Департаменті нагадали, що таке енергоефективний будинок.