Музика і лекції: у столиці пройде весняний маркет

Музика і лекції: у столиці пройде весняний маркет

7 та 8 березня в Українському домі пройде перший великий вікенд KYIVNESS WEEKEND, що об'єднає курований маркет, виставковий простір, лекції, перформанси та бістро.

KYIVNESS розташується на першому та другому поверхах Українського дому. В окремих залах на містян чекають виставки, лекції, майстер-класи. Та, вже традиційно: бістро, лаунж, кращі музичні проекти та артисти. 

7 березня в рамках KYIVNESS відбудеться перший шоукейс FUSION в форматі джему. Починаючи з 20.00 "Український дім" наповниться нотами сучасного джазу і хіп-хопу у виконанні нового покоління української музичної сцени. Серія джемів ФЬЮЖН була створена з метою глобалізації сучасних напрямків джазу.

7-8 березня в рамках вікенду в арт-галереї пройде інклюзивний проєкт Blindman.  У 2018 році графік Володимир Гавриш і сценарист Андрій Беницький створили короткий комікс Blindman про незрячу людину. У книжковій версії об’ємне зображення, виконане тисненням на папері, супроводжується поетичними рядками, надрукованими шрифтом Брайля. У виставковій — комікс втілений у чотирьох гіпсових рельєфах і вишивці на довгому шматку тканини, що імітує тонкий шар звукових коливань на стіні. Автори передають сюжет розповіді через матеріал: в просторі експозиції глядач не гортає книгу, а намацує записи на гіпсовій поверхні власною рукою. Гавриш і Беницький виводять на перший план незрячу людину, від початку створюючи умови для легких і проникливих доторків, майже недоступних людині, яка звикла сприймати світ через зримі зображення і тексти. 

KYIVNESS ЛЕКТОРІЙ
(2й поверх, конференц зала)

7 березня

11.00 - 12.00 "Як запускати нові проєкти, навіть коли все вже було запущено до вас?" Інна Чут, співзасновниця онлайн-школи SKVOT, що також керує проєктами платформи LABA у 4 країнах та командою з 18 осіб.
12.30 - 13.30 "5 надихаючих історій про Київ" Юлія Бевзенко, менеджерка Києва та засновниця проєкту Шукай
14.30 - 15.30 "Формування цін на твори сучасного мистецтва" Марина Щербенко, українська кураторка, засновниця Боттега Галереї та Щербенко Арт Центр.
16.00 - 17.00 "Як зняти відео, яке опублікує Nowness?" Павло Буряк,  продюсер та режисер.
17.00 - 18.00 "Вірші" Анастасія Бєсєдіна
18.00 - 19.00 "Маленькі, гучні та сміливі: принципи створення брендів" Павел Гук, власник необістро Асамблея, дизайнер і маркетолог. Розповість про принципи створення брендів в сучасному світі та чому бути маленьким і залишатись маленьким – найбільш приваблива стратегія.
19.30 - 20.30 "Вірші" Так Надо (Фаріда Гибадуліна)

Лекції та перформанси безкоштовні для відвідувачів KYIVNESS. Форма для реєстрації


KYIVNESS WEEKEND
Коли: 7 та 8 березня, 11.00 - 20.00 
Де: Національний центр "Український дім", вул. Хрещатик, 2 
Вартість квитків:  Weekend pass (2 дні, відвідування з 11.00) - 200 грн., Preview ticket (1 день, відвідування з 11.00) - 150 грн.,  General admission (1 день, відвідування з 13.00) - 100 грн. Для дітей до 12 років та пенсіонерів — безкоштовно.