По всьому Києву почалися активні дорожні роботи: які вулиці оновлюють

По всьому Києву почалися активні дорожні роботи: які вулиці оновлюють

Завдяки сприятливим погодним умовам дорожники розпочали поточні ремонти тротуарів. Працюють у більшості районів. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

-Уже кілька тижнів у столиці тривають активні ремонти тротуарів. Оновлюємо покриття великими картами, тобто цілими ділянками. Наприклад, днями завершили роботи на вулиці Дмитрівській поблизу вулиці Бульварно-Кудрявської. Тривають роботи в Дарницькому районі на вулицях Срібнокільській, Княжому Затоні, – повідомив в. о. генерального директора комунальної корпорації «Київавтодор» Володимир Гузема.

На Подолі нині дорожники оновлюють покриття тротуарів на вулиці Сковороди. У Дніпровському районі – на бульварі Верховної Ради, у Голосіївському  – на вулиці Адмірала Ушакова, у Деснянському – на вулиці Кубанської України.

-Новенькі фігурні елементи мощення замість асфальту з’являться на вулиці Володимирській поблизу в’їзду до Софії Київської. Також виконаємо пониження бордюру, встановимо антипаркувальні стовпчики, зону пішохідного переходу облаштуємо тактильною плиткою. Комфорт і безпека пішоходів – пріоритет у нашій роботі, – додав Володимир Гузема.

Ремонти тротуарів проводять і під час середніх ремонтів, які уже розпочались. Так, нове покриття на пішохідних доріжках з’явилось на вулиці Стрітенській.