Як правильно посадити дерева у Києві

Як правильно посадити дерева у Києві

У столиці планують висадити близько 100 тисяч нових дерев. Киян закликають зробити свій вклад в озеленення. Для організованої роботи з висадки дерев створили інтерактивну карту.

Про це повідомляє пресслужба КО «Київзеленбуд».   

На карту нанесені балансові території озеленювачів, де у цей весняний період можна і потрібно висаджувати дерева. Кожна локація має перелік і кількість дерев для висаджування, а також контакти відповідальних осіб, зв’язавшись з якими можна узгодити всі деталі.

- Для того, щоб не було дискусій щодо того, чи потрібно проводити масові акції з висаджування, ми пропонуємо діяти відповідно до правил висаджування дерев, враховуючи умови міста. Є посадковий матеріал ідеальний для умов міста. Це такі породи, як ясен, в’яз, горобина, береза, дуб, сосна, липа, яблуня, тополя, - розповів в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

За його словами, є вимоги до посадкового матеріалу. Для листяних порід висота 3 м, для кулястих, декоративних порід – 2,2 м. Обхват стовбура 10-14 см.

- Тож обирайте локацію, звертайтеся до наших фахівців за інформацією. Ми радо допоможемо у цьому, - додав Олексій Король.

Ознайомитися з інтерактивною картою можна за посиланням.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Озеленення України» планується одночасно висадити понад 1 млн саджанців у різних куточках держави. Акція стартує 21 березня. Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у столиці висадять 100 тисяч дерев.