Киян запрошують садити дерева у Біличанському лісі

Киян запрошують садити дерева у Біличанському лісі

 В Україні 20 березня проводитиметься масштабна еко-акція з озеленення, під час якої планується одночасно висадити один мільйон дерев у містах, селищах і селах по всій території України. Акція відбудеться в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України», що є частиною глобальної ініціативи з висадження дерев у 100 країнах світу.

Святошинське лісопаркове господарство запрошує всіх, хто бажає долучитися до висадження лісових культур разом зі спеціалістами.

Під час акції Святошинським ЛПГ буде висаджено близько 6 000 сіянців сосни звичайної та дубу червоного у 61-му кварталі Святошинського лісництва (Біличанський ліс).

Усі, хто мають бажання долучитися до цього заходу, можуть зателефонувати або написати у Вайбері, Телеграм, WhatsApp: 098 386 34 63, у Директ в Інстаграм чи у Facebook Messenger з поміткою «мільйон дерев за 24 години».

-Якщо у вас виникло власне бачення втілення ідеї озеленення - також пишіть або телефонуйте. Вислухаємо всіх, порадимося із усіма,  - запрошують у Святошинському ЛПГ.