Проти коронавірусу: які заходи застосовують у школах та садках Києва

Проти коронавірусу: які заходи застосовують у школах та садках Києва

Усі навчальні заклади освіти столиці працюють у штатному режимі, а у школярів вимірюють температуру. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський на прес-брифінгу щодо протиепідемічних заходів проти коронавірусу Covid-19 в навчальних закладах Києва.

Валентин Мондриївськийнаголосив, що зараз найважливішим є не нагнітати ситуацію та не панікувати. Влада робить усі необхідні заходи для запобігання поширенню інфекції.

- Місто працюює у робочому, але посиленому режимі. Усі дошкільні заклади забезпечені дезінфікуючими засобами. У школах влаштовують п’ятихвилинки  під час яких розповідають про елементарні заходи гігієни, нагадують про необхідність миття рук.  Проводиться прибирання та провітрювання класів, протирання перил, дверних ручок. Посилений контроль за відвідуванням закладів освіти, а для сторонніх осіб ускладнюємо доступ до шкіл. Ми просимо батьків не заходити у школи, - зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що заклади забезпечені всім необхідним, у тому числі, термометрами. У 2019 році для закупівлі медикаментів із міського бюджету було виділено 12 млн грн, у бюджетах районів на 2020 рік передбачено ще 15,6 млн грн. Так придбали понад 38 тисяч термометрів. Більшість із них спиртові, але у третині закладів уже є сучасні, «безконтактні» термометри.

За рахунок міських коштів районні управління освіти закупили дезінфікуючі та миючі засоби для усіх садків та шкіл (2019 рік – 18, 9 млн грн; у 2020 передбачено 22 млн грн).

Усі заклади забезпечені наочною інформацією щодо профілактики інфікування та поширення вірусу (на паперових та електронних носіях – https://don.kyivcity.gov.ua/content/profilaktyka-koronavirusu.html).

Нагадаємо, де брати перевірену інформацію про коронавірус в Україні.