На Троєщині будують новий дитсадок

На Троєщині будують новий дитсадок

Як повідомляє Деснянська РДА невдовзі мешканці 24 мікрорайону на Троєщині отримають довгоочікуваний дитячий садок на 260 місць.

Будівництво сучасного дитячого садочка по вулиці Радунській триває згідно графіка.

-Проєктом у дитсадку запланований дитячий басейн, спортивний та актовий зали з сучасним обладнанням, просторий харчовий та медичний блоки, адміністративні приміщення, кабінети логопеда та психолога. Буде встановлено систему зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження, домофонний зв’язок на вході на територію садочка і в будівлю. Також буде створене безбар’єрне середовище для маломобільних відвідувачів – облаштовано пандуси, ліфт, заїзди з пониженими бордюрами, – розповіла під час перевірки будівельних робіт заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

-Ми звернулися до Департаменту освіти і науки КМДА з проханням присвоїти дитячому закладу номер 327. Аби відкрити дитсадок у новому 2020-2021 навчальному році з 4 ясельними та 10 садовими групами провели і очікуваний розрахунок штатної чисельності працівників. Їх має бути 90,– говорить начальник районного Управління освіти Тамара Постолюк.

У мікрорайоні проживає близько 15 тисяч мешканців, тому потреба у місцях в дитячих садочках – надзвичайно висока. Нині для мешканців мікрорайону у пішій доступності працює тільки один дитячий садок на 160 місць. Новий садочок на Радунській зможуть відвідувати 260 малюків.