У столиці продемонструють зворушливе кіно про життя тварин

У столиці продемонструють зворушливе кіно про життя тварин

З 4 по 6 березня в Будинку кіно відбудеться Tales of Tails  - фестиваль кіно про тварин. Покажуть шість фільмів про собак. мешканців савани та білого носорога.  

ПРОГРАМА

4 березня о 19.00 Buddy

Ми звикли, що собаки — наші домашні улюбленці та вірні друзі. Але деякі люди не можуть прожити і дня без своїх собак. І це не лише через почуття. Герої фільму – service dogs – особливі службові собаки, завдяки яким їхні господарі можуть жити повноцінним життям. Вони допомагають запобігати нічним кошмарам людям з посттравматичними розладами й забезпечують психологічний комфорт людям із розладами аутичного спектра. На превеликий жаль, це не дуже розповсюджено в Україні, тим цікавіше буде побачити на власні очі, як собаки роблять уколи, збирають продукти у супермаркеті, приносять аркуші з принтера та пам'ятають улюблений маршрут для пробіжки господаря.
Нідерландською мовою з англійськими та українськими субтитрами.

4 березня о 21.00 CODY — dog days are over

Що відчувають тварини? Чи є в них почуття? Ми усі час від часу обмірковуємо це питання. Мартін, герой фільму CODY — the dog days are over намагається знайти відповіді на ці питання разом із собакою Коді, яку він забрав з румунського притулку. Раніше Коді жив на вулиці і товаришував зі своєю безпритульною подружкою на прізвисько Бланш. І весь цей час Мартіна не покидала думка: «А чи буде радий Коді знову побачитися з Бланш?». І чи була правильною ідея втручатися в їхнє життя й розлучати їх? Бо, можливо, те, що нам видається кращим життям для собаки, насправді цим не є? Щоб знайти відповіді на ці питання, Мартін вирушає зі Швейцарії у Лондон, де живе зараз Бланш, щоб дізнатися, чи будуть вони насправді раді побачитися знову.
Німецькою та англійською з англійськими та українськими субтитрами.

5 березня о 19.00 LOS REYES

Los Reyes («Королі») — медитативне кіно про найстаріший скейт-парк у чилійській столиці Сантьяго. І саме там вже багато років живуть його справжні королі: Футбол та Чола — дві вуличні собаки, що обрали життя серед юрби галасливих тінейджерів.
Ось ми бачимо, як прокинулася Хола й займається своєю улюбленою справою — кидає м'ячика до скейт-пулу. Поруч один із підлітків розповідає про непрості стосунки з мамою та її новим чоловіком. А ось Футбол проганяє іншу собаку, що наважилася зайти на їхню територію. День за днем вони відпочивають під улюбленим деревом, граються з палицею та насолоджуються одне одним.
Іспанською мовою з англійськими та українськими субтитрами.

5 березня о 21.00 WELL GROOMED

Чемпіонат Америки з грумінгу — місце, де власники перетворюють собак на яскраві полотна: одні зображують на них сцени з мультфільмів, інші обертають їх в оленів та єдинорогів. Герої фільму фанатично віддані підготовці до головного грумінг-контесту Америки, щоденно відточуючи майстерність у фарбуванні й завивки, кожен раз вигадуючи нові й нові картини на хутрі своїх улюбленців. А що у цей час відчувають самі собаки? Як їм живеться поза межами виставок та шоу? І чи дійсно ми маємо право реалізовувати власні амбіції коштом тварин?
Англійською мовою з українськими субтитрами.

6 березня о 19.00 WILD

Ветеринарам Аріелі та Шмуліку доводиться майже щодня приймати надскладні рішення й боротися за життя та здоров'я найрізноманітніших диких тварин — від мініатюрних пташок до леопардів, що все життя прожили у дикій савані.
Як це, лікувати пацієнтів, що не можуть описати симптоми, сказати, що в них насправді болить та як вони себе почувають? І більш того, деякі з них ніколи не бачили людей.
На івриті з англійськими та українськими субтитрами.

6 березня о 21.00 THE LAST MALE ON EARTH

Лише один дотик до Судана змушував людей переживати найсильніші емоції. І це не дивно — він був останнім самцем північного білого носорога у світі. І кожен дивиться на Судана своїм поглядом: для когось це можливість зірвати величезний куш, для інших захист останнього носорога перетворився на сенс життя, вчені роками проводять дослідження, щоб врятувати цей вид, а відвідувачі парку платять шалені гроші, щоб бути останніми людьми, що змогли наживо побачити цю величну тварину.
Англійською з українськими субтитрами.

Tales of Tails
Коли:
4-6 березня
Де: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6
Вартість квитків: 80-120 грн.