У дитячих садах і школах Києва будуть вимірювати температуру

У дитячих садах і школах Києва будуть вимірювати температуру

Мер Києва Віталій Кличко доручив департаментам освіти та охорони здоров’я КМДА організувати щоденне вимірювання температури всім вихованцям дитячих садків та учням столичних шкіл.

Про це міський очільник повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він нагадав, що столиця підготувала необхідні бази для госпіталізації пацієнтів із підозрою на коронавірус і запровадила низку заходів для упередження поширення захворювання.

– Я доручив департаментам освіти та охорони здоров’я КМДА організувати вимірювання кожного ранку температури всім вихованцям дитячих садочків та учням столичних шкіл, – наголосив Віталій Кличко.

На випадок ускладнення епідемічної ситуації підготовлені дві спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги для транспортування осіб з підозрою на коронавірус. Також усі швидкі дезінфікують двічі на день. Увесь комунальний громадський транспорт столиці перед виходом на лінію щодня теж обробляють дезінфікуючими засобами.

Віталій Кличко закликав киян та всіх українців не піддаватися паніці, відповідально ставитися до свого здоров’я і безпеки оточуючих, а в разі симптомів вірусного захворювання – одразу звертатися до лікарів.