У столиці нагородять переможниць програми «Киянка року»

У столиці нагородять переможниць програми «Киянка року»

5 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня у Колонній залі КМДА нагороджуватимуть переможниць міської конкурсної програми «Киянка року». Очікується, що активних жінок столиці особисто привітає і мер Києва Віталій Кличко.  

Міська конкурсна програма «Киянка року» започаткована у 2006 році за ініціативи міських громадських організацій жінок.
 

- Кандидатури висували райони та наша спілка, яка від початку долучилася до цієї міської програми, - розповіла Лідія Москаленко, голова ГО «Спілка жінок міста Києва». - Для нас важливо підтримати не лише заслужених працівниць, а й активних, перспективних жінок. Для них це чудове заохочення. 

Статуетки та дипломи "Киянка року - 2019" отримають 11 жінок. Нагороди вручатимуть у 10 номінаціях, серед яких "Жінка - активна громадська діячка", "Жінка - втілення духовності. турботи і милосердя", за внесок у розвиток культури і мистецтва, розвиток сфери соціального захисту, розвиток національно-патріотичного виховання дітей та молоді того. 

ІНФОРМАЦІЯ про переможниць міської конкурсної програми «Киянка року - 2019»

«Жінка – берегиня домашнього затишку»
ІЩУК Лідія Олександрівна

Мама – вихователь дитячого будинку сімейного типу. У 2008 році разом з чоловіком взяла на виховання четверо прийомних дітей та один біологічний син. З липня 2010 року сім’я Іщуків створила  Дитячий будинок сімейного типу. За цей час 12 дітей набули повноліття та пішли у доросле життя, вони навчаються в вищих та середньо-спеціальних навчальних закладах. На сьогодні в дитячому будинку виховуються дев’ять неповнолітніх дітей. Завдяки Лідії Олександрівни в будинку панують домашній затишок, розуміння, злагода та любов Нагороджена Подякою від голови Дніпровської районної у м. Києві ради, Подякою від Адміністрації Президента України та Почесною грамотою від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.  
 

«За внесок жінки в охорону здоров’я» 
КАРАЧЕВСЬКА Людмила Степанівна

Завідувач стоматологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва,  лікар-стоматолог вищої категорії.  Відділення, яке очолює  Людмила Степанівна на сьогоднішній день є базою інтернатури для підготовки лікарів – стоматологів по терапевтичній стоматології, понад сто лікарів –інтернів зараз успішно працюють у стоматологічних відділення міста Києва. За багаторічну сумлінну працю, професійні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я і становлення місцевого самоврядування нагороджена: Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради, Подякою Київського міського голови. 
 

«Жінка – найкращий освітянин року»
КОМРАКОВА Марина Іванівна

Працює в системі освіти міста Києва з 1989 року на посадах вчителя початкових класів, заступника директора з навчально-виховної роботи школи I-III ступенів № 37 міста Києва, начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, директорка спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 міста Києва. За багаторічну, творчу працю в системі освіти нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотами районного управління освіти, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Подяками Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Відмінник столичної освіти».

«Жінка – втілення духовності, турботи та милосердя»
НОВІК Людмила Федорівна

Понад 13 років очолює Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Києва. 

Своєю багаторічною сумлінною працею та високим професіоналізмом з року в рік робить вагомі внески в розвиток міста Києва.  Допомагаючи  сім'ям що виховують дітей  з функціональними обмеженнями Людмила Федорівна вселяє в них надію, допомагає повірити в себе та проявити свої таланти, і з кожним разом її учні йдуть  до небачених висот отримуючи призові місця на щорічних міських та міжнародних фестивалях, чемпіонатах та конкурсах. Саме завдяки їй діти набувають навичок незалежного особистісного життя. Долати проблеми раніше ніж вони завадять щастю людини, це стало головною місією в житті пані Людмили. 
 

«За внесок жінки у розвиток культури та мистецтва»
НОСЕНКО Людмила Віталіївна

З 2006 року працює на посаді викладача класу циркового мистецтва у Київській дитячій музичній школі № 14 ім. Д. Кабалевського Солом’янського району м. Києва. Відомий викладач у галузі циркового мистецтва, що підтверджується результатами участі її вихованців в міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях циркового мистецтва. Разом з чоловіком виховують шістьох дітей. Цю міцну сім’ю крім любові та поваги об’єднує захоплення улюбленою справою – цирком. Їх діти теж наслідували батьківську любов до цього виду мистецтва: син Андрій працює з батьком викладачем, доньки стали артистками різних цирків. За вагомий особистий внесок у справу естетичного виховання дітей, високу професійну майстерність та активну культурно-просвітницьку діяльність нагороджена: Подякою Київського міського голови,  Грамотою Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради, Подяками та Грамотами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. 
 

«Жінка – втілення духовності, турботи та милосердя»
РОМАНЮК Валентина Петрівна

Понад 36 років працює в організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києва. Пройшла шлях  від медичної сестри милосердя до керівниці Деснянської районної організації. Є опорою та підтримкою окремих осіб, сімей, що потребують допомоги, а також органів державної влади: в питаннях надзвичайних ситуацій, зимового патрулювання району, забезпечення осередку безкоштовного харчування та ін.. Започаткувала та успішно реалізовує Школу першої допомоги для населення; школу передового досвіду з донорства, школу волонтерства. Принципами діяльності є системність та надійність.

«Жіноча ініціатива»
РУДЕНКО Ірина Станіславівна

Заступник головного редактора в Українському освітянському видавничому центрі «Оріон», Останні три роки заступник Голови громадської організації «Спілка жінок міста Києва». Навчаючись на різноманітних курсах з питань організації жіночих рухів та гендерної політики, несе ці знання в роботу Спілки. За її ініціативи було проведено декілька зустрічей та «круглих столів» з первинними жіночими організаціями інших населених пунктів та великих промислових підприємств Києва. Відзначена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, Державними преміями України в галузі науки і техніки, Подякою Президента України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, почесними грамотами Міністерства екології України. 

«Жінка у мистецтві»
СУХОМЛИНОВА Світлана Миколаївна

Понад 37 років працює на викладацькій ниві. Піаністка, викладач, лауреат міжнародних конкурсів, Голова Президії Київської міської ради директорів мистецьких шкіл. Президент благодійного фонду «ВІВАТ АРТ», активний благодійний та громадський діяч в області міжнародного академічного мистецтва. Висококваліфікований фахівець, безмежно закоханий у свою роботу, адже 18 років на посаді директора музичної школи №28 Печерського району міста Києві не тільки проявила себе обдарованим, принциповим і успішним керівником, який вміло об’єднує однодумців у високопрофесійний педагогічний колектив, але й, завдяки активній діяльності та новаторським ідеям щодо напрямків мистецького виховання дітей та молоді, внесла особистий внесок у справу подальшого розвитку етичного виховання та пропагування академічних напрямків мистецтва.

«Педагог - іноватор»
ТУПАЛО Вікторія Володимирівна

З 2000 року працює директором спеціалізована школа I-III ступенів № 234 м. Києва з поглибленим вивченням економіки та права. Висококласний керівник-менеджер, лідер, фасилітатар, тьютор, сформувала команду однодумців та активно забезпечує реалізацію державної стратегії впровадження нових стандартів та методик для реалізації візії та місії закладу освіти. Активно реалізує основні засади функціонування Нової української школи, її нормативно-правове забезпечення, нові стандарти і навчальні програми. За сумлінну багаторічну працю нагороджена грамотами районного управління освіти, Голосіївського управління освіти і науки, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, нагрудним знаком «Відмінник освіти України» 

 «Жінка – втілення самовідданості благородній справі, турботлива та відважна»
ЧУВАКОВА Тетяна Яківна

Завідувач відділенням Територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва, відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю. За час професійної діяльності зарекомендувала себе вимогливим керівником відділення, чуйною доброзичливою людиною, професіоналом у своїй справі. Завдяки організаторським здібностям сформувала відділення досвідчених спеціалістів, в якому впроваджуються нові сучасні форми роботи з питань надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю. Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, Грамотами освіти, Подяками та Грамотами Київської міської державної адміністрації, Подяками Подільської районної в м. Києві державної адміністрації.   


«Жінка – активна громадська діячка»
МОТІНОВА Ольга Миколаївна

Голова Громадської організації «Координаційний Центр Допомоги», член громадського дорадчого органу з питань вимушено переміщених осіб при Міністерстві тимчасових окупованих територій. Діяльністю «Координаційного Центру Допомоги» є всебічна допомога постраждалим унаслідок бойових дій на Донбасі (учасники АТО, ВПО переселенці, їх родини), дітям позбавленим батьківської опіки, людям із інвалідністю, а також іншими мало захищеними громадянами. Завдяки чітко скерованим  діям допомогу отримали понад 5000 осіб. Багаторазова володарка подяк за розвиток і підтримку підприємницької діяльності в Луцькій та Донецькій областях, Медаль «Українська берегиня», нагрудний знак «Волонтер України», відзнака «Гідність та воля», відзнака «За гідність та патріотизм»