Пляж Веселка й столичні озера розчистять в цьому році

Пляж Веселка й столичні озера розчистять в цьому році

Влада столиці передбачили кошти на розчищення та благоустрій великої кількості водних об’єктів міста. Зокрема й пляжу  «Веселка».

Як повідомив депутат Київради Олег Петровець, про це йдеться у розпорядженні КМДА №327 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансується у 2020 році за рахунок бюджетних коштів по Управлінню екології та природних ресурсів …»

-Ще у січні направляв депутатське звернення щодо розробки проекту розширення пляжу «Веселка» на сусідню земельну ділянку, що раніше знаходилась у оренді ТОВ «ЛВ-Холдинг», - уточнює Петровець. - А також щодо передбачення коштів на реалізацію цього проекту до початку пляжного сезону 2020 року. І станом на сьогодні є дійсно приємні новини, якими хочемо поділитися і з вами. Кошти для благоустрою і безпосередньо розширення зони відпочинку «Веселка» таки були відшукані та закладенні у бюджеті міста на 2020 рік! Тепер, я разом зі своєю командою, з нетерпінням чекаємо на фінальну версію та саму реалізацію проекту розширення пляжу.

Окрім пляжу «Веселка», фінансуватимуться роботи з розчищення та благоустрою ще великого ряду об’єктів. Серед них: озера Корольок (вул. Здолбунівська), Гнилуша (Деснянський район), Підбірна, Синє (Подільський район), Тягле, частина річки Нивка (мікрорайон Жуляни), ставок у селищі Мриги (Голосіївський район), та інші об’єкти.