На Київщині шукають рибалок: відкрито провадження за умисне вбивство

На Київщині шукають рибалок: відкрито провадження за умисне вбивство

Пошуки двох рибалок, які зникли у Київському морі декілька діб тому, тривають. Стурбовані родичі чоловіків приїхали до Головного управління поліції столичної області, щоб дізнатися про їх результати.

Про це повідомляє пресслужба поліції Київщини.

- Начальник Слідчого управління поліції Київщини Сергій Рекун особисто прийняв громадян, пояснив, що в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 115 Кримінального кодексу України, проводиться низка оперативно-розшукових заходів, - йдеться в повідомленні.  

Зазначимо, що саме за 115 статтею (умисне вбивство), як правило, відкривають кримінальне провадження у разі зникнення людини.  

Сергій Рекун запевнив родичів зниклих рибалок, що пропри всі складнощі, правоохоронці прикладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше розшукати чоловіків. Для цього задіяні усі наявні сили та засоби.

Зокрема, до пошуку рибалок залучені особовий склад поліції Київщини, 2 водних патрулі з Київщини та один – з Чернігівщини, водні патрулі Чорнобильського біосферного заповідника, бійці полку «Миротворець», працівники Державної служби надзвичайних ситуацій, авіація, водолази та громадськість. 

Пішими нарядами обстежується берегова лінія водойми, у повітрі водний простір обстежують з гелікоптера, також задіяний квадрокоптер. 

У Головному управлінні ДСНС у Київській області нагадали, що 28 лютого чоловіки вийшли на моторному човні «Прогрес» на риболовлю у селі Страхолісся, що на Іванківщині. Вони направлялися у сторону бази «Нептун» Чернігівської області. Відомо, що чоловіки повідомили по телефону, що двигун човна вийшов з ладу.

- 29 лютого о 03:47 один з рибалок вийшов на зв’язок, повідомивши за допомогою СМС, що допомога не потрібна. Після чого на зв’язок чоловіки не виходили, - розповіли рятувальники.

Пошуки розпочалися 1 березня, проте результатів вони не дали. На наступний день задіяли авіацію... 

Тим часом, «Київ оперативний» опублікував на своїй сторінці у Facebook фото зниклих чоловіків – Віталія Мацоли та Сергія Кривди, а також геолокацію місця їх перебування до зникнення.

- Хто був на рибалці в цьому районі з 29 лютого по сьогоднішній день і можливо бачив цих людей (речі, багаття, човни). Будь-яка інформація для нас важлива, допоможіть, будь ласка, - йдеться у зверненні.  

Титульне фото ДСНС