Міст на маленький острів: у Києві оновлять парк Наталка та ще 11 локацій

Міст на маленький острів: у Києві оновлять парк Наталка та ще 11 локацій

Цього року в столиці оновлять ще дванадцять парків. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко. Він зазначив, що кожен з цих парків відповідатиме сучасним стандартам зон відпочинку.

З облаштованими дитячими та спортивними майданчиками, велодоріжками, з новим освітленням. Також Кличко розповів, як далі будуть реконструювати парк «Наталка» на  Оболоні. 

-Ми починаємо роботи з облаштування четвертої черги парку «Наталка». Сьогодні там немає пляжної зони. Тому ми вирішили побудувати міст на маленький острів. Там буде і зона барбекю, і пляжі з майданчиками для волейболу, буде все для активного літнього дозвілля, - зазначив мер. - Ми і далі робитимемо  все, аби мешканці Києва могли з комфортом відпочивати, - підкреслив Кличко.

Також він розповів, що в планах на цей рік - заміна вагонів фунікулера. За словами мера столиці, щорічно цим видом транспорту користується понад 3 мільйона пасажирів. Нові вагони будуть більш швидкими, зі скляним дахом та сучасною системою кондиціювання. 

-Цього року ми відремонтуємо та презентуємо багато об’єктів. Наприклад, вже розпочинають ремонт Пейзажної алеї – одного з улюблених місць киян та туристів, - сказав Кличко. - Також влітку відкриємо першу чергу оновленого столичного зоопарку. Там вже зробили нові озера, новий приматник, звели нову вхідну групу. Облаштують і паркінг на 500 місць та окрему стоянку для туристичних автобусів. І відвідувачі вже не залишатимуть автомобілі на проспекті Перемоги. Плануємо презентувати цього року і новий, дуже гарний фонтан на Володимирській гірці, - підкреслив Віталій Кличко.