Столичний ЦУМ має встановити біля себе острівець безпеки для людей

Столичний ЦУМ має встановити біля себе острівець безпеки для людей

Інвестор – ТОВ «Столичний ЦУМ» зобов’язався втілити до 1 квітня проект з реконструкції наземного регульованого пішохідного переходу на перехресті вулиць Хрещатик та Богдана Хмельницього в м. Києві з мобільним острівцем безпеки, який можна демонтувати на період проведення Державних святкових заходів.

Як повідомляє Центр організації дорожнього руху КМДА, у листопаді 2019-го року вони підготували та передали проект замовнику. Інвестор зобов‘язався його збудувати до 1 квітня.

У ЦОДРі також повідомляють, що вчора на пішохідному переході через Хрещатик біля ЦУМу водій легковика, проїхавши на червоне світло, наїхав на пішоходів, серед постраждалих – дитина. Подібне ігнорування ПДР – неприпустиме.

У Центрі нагадують, що світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Хрещатик та Богдана Хмельницького облаштували у квітні 2017-го року на замовлення ТОВ «Столичний ЦУМ»  - як частину проекту з реконструкції підземного пішохідного переходу і він одразу містив острівець безпеки, означений жовтою розміткою, оскільки проект був тимчасовим.